..na Téma týdne

Napíšu dokonalou knihu pro dnešní čtenářky

15. dubna 2014 v 20:57 | Ell-e
Rádoby knihomolky můžou zatleskat a zaradovat se, protože plánuji rozšíření jejich nechutných knihovniček!
Asi už mnozí z vás zaznamenali jeden můj článeček, kde úplně nechválím tu knihu 50 shades of nonsense. Nicméně je třeba si připustit, že to je to, co dnes ženy/dívky čtou, co je láká, co se prodává, co je prostě úplně nejvíc nejlepší! A to trochu bolí.

Ezoterika nebo reinkarnace..?

6. července 2013 v 17:05 | Ell-e
Ezoterika? Koho by zajímala ezoterika, když se nám do králíka zreinkarnovala Kleopatra?!!


(Prosim vás, tohle je jeden z těch hodně nadsázkových "článků".
Ale nedalo mi to. :D)

A zkuste mi tvrdit, že jí v tom nevidíte!

Charakter kolegyně

12. září 2012 v 11:42 | Ell-e
Tohle TT se mi zas hodí, protože pomalu rozdejchávám jednu věc.
Doufám, že celej článek nějak pochopíte, protože vás nejdřív musim zasvětit do pracovního procesu..

Nechtěl bych!

6. září 2012 v 12:34 | Ell-e
Tohle téma týdne je výborný. V pondělí jsem se rozčilovala nad určitou věcí - tedy nad tím, jsme všichni děsně "dospělý", že jsme vylezli ze střední a odpoledne jsem zjistila, co je za téma.
Tak to je znamení, abych to sem napsala!

Psí Prašivka

11. srpna 2012 v 16:47 | Ell-e
Už dlouho jsem si říkala, že by to chtělo článek, kterej by byl věnovanej naší psině, protože koček je tu hodně moc a o Ťapině tu toho moc nemám. A tohle je dobrá příležitost, až na to, že mě šíleně tlačí čas. A proto to bude spíš článek z narychlo nalezených fotek než z nějakýho vyprávění.
Možná se divíte nadpisu, je takový proto, že když byla mrňavá, tak jí tak říkal můj taťka. Její rasa je čistokrevnej vořech a taťka říkal, že je prašivá. Neni. Aby bylo jasno. Je to jeden z nejkrásnějších pejsků na světě. (Klasika.) Není to sice úplně můj mazlíček, protože jí nemám doma, ale máme jí u prarodičů. Ale koho by zajímal článek o tom, že jsem měla doma rybičky a rodiče mi je spláchli do záchoda?
Nikoho.
Doufám.
Takže tady je pes mnoha jmen. (Již jmenovaná Prašivka, Ťapina, Pipína, Hnojůvka aj.) .)

Takhle vypadala, když jsme jí viděli v podstatě poprvé - tedy před třemi roky. (To nám umřel Míša, její předchůdce, a měli jsme štěstí, že chlapovi z vesnice se ten týden narodily štěňata (Jeho fence, že ano.) a my si mohli hned vybrat..) (Fenu jsme nechtěli, ale byla nejkrásnější.)

Ženské tajemství

5. července 2012 v 19:54 | Ell-e
Aneb tajemství dam. Já chápu, že hodně lidí dneska neví, co to je, někdy by se dalo říct, že snad ani já nevím, co to je, ale jde o to, že ženy by měly být v jistém smyslu rafinované a neodhalovat víc, než je nutné.
Ty slečinky (vnucuje se mi sem napsat pátnactileté, ale samozřejmě nejen ty), co chodí na diskotéky v minišatičkách, v minisukýnách, ve výstřizích, že jim málem fouká na pupík, ty toho moc ze svého těla netají, nicméně je pravda, že jejich vrstevníci ocení spíš to, co ukážou, než to, co neukážou. Myslím, že opak přijde až s věkem. Podívejte se třeba na Pavla, to je muž, co oceňuje to, co si může domyslet. A možná, že o tom to je, možná, že to zapojení fantazie a to, když vám potom ta žena dovolí odhalit, jak moc jste se ve svých představách trefili, je daleko sladší než se servírovat s půkama venku.
Ale proti gustu..

Článek je dneska kratší, jde mi spíš o rafinovanou fotku, která ponechává malé tajemství mně a já vám ho neodhalím.. ;)


Nejoriginálnější vrba

12. dubna 2012 v 16:31 | Ell-e
Tak aby to tady zas až tak neumíralo, zúčastním se po čase zase TT, protože vám mám co ukázat.
Pro začátek pár slov, fakt jen pár, protože nemá smysl to víc rozepisovat, protože předpokládám, že už někdy v minulosti jsem tu poplakávala, kterak Velikonoce nemám ráda a pokud jsem to sem do blogu ještě nevrhla, nebojte, mám na to ještě takových let, takže - to přijde.


Nicméně..

Solidní kopr

2. února 2012 v 16:41 | Ell-e
Tak tohle téma týdne je pro mě dneska jako dělaný.
Zoufalství.

No, omlouvám se, že přidám svýma super kecama již zcela určitě do té velké hromady nešťastných a pesimistických článků taky jeden -a to skvostně optimistickej.
Ale dnešek je sakra zoufalej den. Taková třešnička těch okolních dní.
Tak víte co, je zima. Je mráz. A už jen z toho by byl jeden zoufalej. Protože tohle se snad nemůže nikomu líbit. Nebo snad ano? Zítra máme jet na prkno a mně se prostě nechce někde plácat v TOMHLE mínusovym počasí. Ble ble. Ale tak s tím nic neudělám, na zimy si musím zvykat.
Ve výčtu mých zoufalostí by mělo být zahrnuto to, podle čeho je vymyšlen nadpis.

Nemožné ve zdraví dočíst Memento..

10. listopadu 2011 v 18:21 | Ell-e
Tenhle článek bych napsala tak či tak, ale momentálně mi přijde, že se hodí i k tématu týdne..
Jak jsem tady již psala, četla jsem Memento od Radka Johna. Lidi, co to už četli, si to všichni chválili, jakej je to dobrej příběěh a jak se to dobře čte. Máme to v seznamu n maturitu, kam potřebuju načíst ještě tři knížky, tak jsem si to z knihovny půjčila.
No, napíšu tu něco jako takovou hodně pidimini recenzi a svoje pocity.
Příběh samotnej je v podstatě dokonalej, jak pan John zachytil, jak to mezi nima chodí, jak popsal pocity, následky, vztahy, řeč u soudu a to všechno. Příběh o Michalovi, co stále a stále se svojí holkou Evou padá do drog, co má neuvěřitelně slabou vůli. Příběh o tom, jak se dalo za komunismu zavírat za příživnictví (troufám si tvrdit, že některý případy by to potřebovaly i dneska).

Odhalená osobnost

15. září 2011 v 17:48 | Ell-e
Je jasný, že první, co nás při slově Nahota napadne, je naše tělo, nezahalené, obnažené. ALE nechápu ty holčičky, co se rozčilujou, že je zase blbý Téma Týdne, že už bylo porno, sex a kdesi cosi a do toho teď ještě nahota.
Dětičky, TOHLE je vaše nahota, vaše ukázání se světu, že nejste natolik chytrý, abyste se tomuto tématu vyhnuly, když je údajně tak blbý.
Já se mu vyhnout nechci, protože se mi líbí. Ale dalším otazníkem zůstává to, jestli na tohle téma dokážu něco aspoň trošku solidního vyplivnout.

Vášeň a řev

14. srpna 2011 v 13:36 | Ell-e
Jsou různý návraty do reality, tento týden toho bylo napsáno určitě tolik, že se to těžko počítá. Samo se nabízí probuzení z alkoholového opojení (o tom psát nebudu, nechci na sebe házet až zas tak špatné světlo), probuzení ze šílené (šíleně špatné) lásky, prostě z iluze anebo taky..
Možná to znáte..

A to se vyplatí!

29. července 2011 v 14:18 | Ell-e
Na TT Reklama mě napadla taková jednoduchá fotka a tak se jí nyní "pochlubím"..

"První umělecký pokus"

27. července 2011 v 17:45 | Ell-e
Tento "výtvor" jste už mohli viděl na blogu AK v Tříštění, ale dávám ho i sem, chci ho tu mít... Není to článek na téma týdne, ale i přesto ho dávám do této rubriky, protože nevím, kam jinam ho dát.. (:D)


Húúúááá!

14. července 2011 v 20:09 | Ell-e
Oh la la!
Peprné to téma, ti duši..

To bych vám tu mohla na dvě hodiny vyprávět, jak moc velkej z nich mám strach.
Ostatně, o pár článků dál tu píšu, jak jsem se bála sama v baráku a jak jsem slyšela kroky atd, atd..
V noci takovou, ve dne jinou..

10. července 2011 v 19:45 | Ell-e
Tak pro tohle téma týdne jsem hlasovala - "Druhá tvář" a vidíte, nakonec jsem nebyla skoro doma, takže možnost, napsat na to článek, mám až teď. A to k tomu nemám moc čas. :) (Takže tradá, nic nečekejte.)

Vlastně bych to pojala tak, jak to určitě už pojalo vysoké procento pisálků přede mnou. Egocentricky, o mých tvářích.

Jo no, je jich pár.
A žádná není jen tak. Jakože ke každý je něčeho pořeba.

Nakrm mě

1. června 2011 v 18:33 | Ell-e
Do tohodle Tématu se vrhám s vědomím, že nenapíšu nic zajímavějšího než to, což už napsáno bylo nebo do konce týdne ještě bude.

Pohádky..
S nima jsme vyrůstali, s nima taky zemřeme.
Chtě nechtě.
A spíš si myslím, že nechtě.
Neboť.. Když jsme byli malými dětmi, pohádkami jsme žili. Bylo to něco kouzelného. Krásné, strašidelné příběhy se šťastným koncem, krásným princem, okouzlující princeznou, rozkošnýma zviřátkama, s dobrýma dědečkama a zlatýma rybičkama. Prostě pohoda. Málokterá pohádka pozbývá Happy Endu a sladké pusy nakonec.
Ale všichni rosteme a stárneme a ty pohádky se tedy mění.

Peklo - slovo mnoha představ

6. dubna 2011 v 20:07 | Ell-e
Peklíčíčko, hurá, zase nějaký tak trošku abstraktní téma, ke kterýmu můžu napsat houfy a houfy sraček.
Ba ne, nemůžu na sebe být přece tak přísná.

Peklo, to je to slovo a ta věc, se kterou se setkáváme už od dětství. A je fakt, že vždycky, když se to slovo "peklo" řekne, vybavím si z části díky své fantazii a z části díky pohádkám oranžovo-červeno-špinavý prostředí, s chlupatýma lidma (ble), s velkýma černýma kotlema, ale hlavně prostředí, ve kterym je sakra teplo. A to už neni tak špatný, co říkáte?

Stále něco v ruce..

15. března 2011 v 21:02 | Ell-e
Po přestávce jsem se zase rozhodla napsat k Tématu týdne.
Kouření..
Řeším to dnes a denně.
Nehodlám tu psát nějaký filozofie a bůh ví co ještě, napíšu to tak, jak to se mnou jde od mala..

Pokud bych se měla rozhodnout mezi ANO a NE, volím rozhodně NE.

Es.É.Iks

24. února 2011 v 20:39 | Ell-e
No, když jsem viděla název tématu tohoto týdne, měla jsem hned docela radost. Věc, kterou mám ráda!
Ale podívejte se.. Když jsem přemýšlela, o čem tu tak psát, tak jsem došla k názoru, že asi nejsem zas až tak otevřenej člověk, abych tu mohla psát všechno, co bych vlastně chtěla. Jó, to kdyby to byl anonymní blog, tak možná ano, ale bohužel, není.. Takže se možná stane, že něco napíšu a nedopíšu to. Bude to nedokouslý. A co si budem povídat, štve mě to, abych byla upřímná. :)

Místo, kde vidíme to, co chceme a čemu věříme

4. února 2011 v 13:10 | Ell-e
Noční obloha.. Řekla bych trošku romantický téma.
Ale předevšim krásný téma.
Protože co špatného kdo může říct o noční obloze?
Já nevím.. Nic?
Možná občas až moc černá.. Ale to jí odpustíme..
..a každý tam může vidět, co chce.
°°°
 
 

Reklama