Fotím

Buena Vista, koncerty a můj foťák

21. října 2015 v 22:00 | Ell-e
Tak dnes tak nějak narychlo takový fotočlánek. A ano, s výrazným zpožděním, jako vždy. ;)
6. května jsem se ocitla v plzeňském klubu Buena Vista na koncertu tří kapel. Šla jsem tam se spolužáky na pozvání našeho dalšího spolužáka a kamaráda, který se nějakým způsobem angažoval v organizaci a to díky znalosti francouzského jazyka.
Víc asi moc netřeba dodávat, postupně v článku naleznete názvy kapel. Nicméně ještě dodám, že jsem byla požádána, abych celý večer nějak zdokumentovala. Nutno dodat, že na takovéto podmínky nemám vhodnou techniku, chybí mi pořádný objektiv, který by nějak rozumně zoomoval, nemám blesk a podobně. Takže ano, všichni jsme viděli daleko lepší fotky z koncertů, ale tak nějak si říkám, že některý nejsou zas tak hrozný. No, tak posoudíte sami.. :)

Jako první vystoupila kapela Palindromes. Živě mi to znělo dost podobně jako Placebo, asi hlavně kvůli tomu zpěvu, řekla bych.. Pokud chcete k fotkám i poslech, možno zde.

Znovuotevření ZOO Větrovy

22. září 2015 v 11:51 | Ell-e
Se značným zpožděním vkládám fotky z opětovného otevření ZOO Větrovy aneb ZOO táborské, že jo.
ZOO tu pár let běžela, nicméně kvůli jistým (finančním) problémům se nyní měla zavřít, zvířata se měla rozprodat a.. vždyť jste to určitě zaznamenali z medií. Našel se ale někdo, kdo měl zájem ZOO odkoupit a pokračovat v jejím provozu. Kouzlo se vydařilo a ZOO tak funguje dál.


Wolverine

21. července 2015 v 10:17 | Ell-e
Aby to tu dlouho nevázlo a červenec nebyl ve složkách prázdný, podělím se s vámi narychlo naším novým přírůstkem.
Je to malej zabiják, od slepého koťátka agresor. Jeho životním posláním je kousat, škrábat a cupovat. Maskuje se za svou roztomilost, občas se tváří, že je hloubavý. V momentě, kdy ho pohladíte, teče krev a lítaj třísky.
Je to takovej náš rosomák a mým životním cílem je nyní naučit ho se mazlit. :D

Oženili jsme kmotra

7. srpna 2014 v 16:56 | Ell-e
Tak dlouho na to všichni čekali, až se to konečně stalo.
Nadpis může být trošku závadějící, nicméně ve své podstatě je pravdivý. Můj strejda, který je vlastně mým kmotrem, našel konečně hodnou ženu, se kterou si rozumí a rozhodli se, že do toho praští.

Zelenou já vlastně i rád

14. července 2014 v 17:35 | Ell-e
Jsem zpátky s mým skluzem a i přes to, že jsme uprostřed prázdnin, mám tu kousek jara.
Musím říct, že moje neoblíbenější roční období je léto. Já prostě miluju teplo, horko. A sluníčko. Ale na druhou stranu, na jaře, když je všechno v rozpuku a všechno je tak jako bohatě zelený, to taky není k zahození.
Asi to bylo všechno podtržený tím, že jsem zas konečně vypadla z toho kolotoče plnýho učení, z Plzně, kde se nemůžu pořádně nadechnout a v ten správně zelený moment trávila víkend na mé milované Vysočině. (Haha, guess who.)
No sakra, neni to všechno takový jakože šťavnatý?!

Warholovské léto

7. května 2014 v 10:34 | Ell-e
Aby to tu tolik nespalo a abych dodala to, co jsem slíbila, je tu dnes článek, respektive nálož fotek z Hluboké, ze začátku září (ano) 2013. Kdo sem chodí pravidelně, ví, že na tomto blogu se čas občas zasekává. Ale na druhou stranu, proč si v tom dnešním nečasu nepřipomenout teplo a barevnou expozici děl Andyho Warhola? :)

Musím říct, že výstava se mi moc líbila. Navíc tam hrála hodba ze 60. let a to já moc ráda.

Srpenec v listopadu

6. listopadu 2013 v 6:10 | Ell-e
Dobrý večer, dobrý den. Hlásím se opět ve službě a to jen z toho důvodu, že nechci, aby to tu bylomrtý až moc dlouho.
No, tak jsem vás přišla potěšit srpnovým sluníčkem a čtyřnohýma zlobidlama.
Opět vás ujistit, že žiju, i přesto, že je podzim, nic nestíhám, svět neni takovej, jakej bych ho chtěla mít, čas na spaní neni takovej, jakej by měl být, občas máme v bytě zimu.
A především přesto, že jedu už v pátek na stáž k Frantíkům, ale strašně moc se toho bojim.
Ale už od začátku je to výzva a těm se musím naučit čelit a vymámt z nich to nejlepší, co jen půjde.
Takže mi držte palce, na konci listopadu - tedy po stáži a mých narozeninách, o sobě dám snad zas vědět.

Jako kočka a myš

18. září 2013 v 12:30 | Ell-e
Nadpis mluví za vše a není to nijak obrazně řečeno.
Eddie si jednou dotáhla na dvůr živou myš a začla si s ní hrát. Občas to vypadalo, že myš opravdu uteče, což by nebylo moc fajn, ale Edouš je fakt šílenej lovec, byla to jen její taktika. A opravdu, je to naše nejaktivnější kočka, furt domů tahá nějaký ptáčky (Což jí mamka nemůže odpustit.) anebo myši. Kvůli těm ptákům jsme museli přesunout krmítko někam do prostoru, aby na něj nemohla, ale ona si tam stejně vyleze. Tak mám pocit, jestli jsme teď to krmítko radši nezrušili úplně..
Bohužel nemám moc velký zoom, takže fotky vypdaj tak, jak vypadaj. :)


Regánci

8. září 2013 v 19:45 | Ell-e
Co to jsou regánci? Těžko říct, ale je to hláška ze Simpsonů o nějakých pejsích, že tam stojí jako malý regánci. Že to je ten člověk, co furt stál nebo tak něco. No a tak se stalo, že naše dvě tříbarevná koťata dostala toto pracovní označení, protože jsme si je nechtěli pojmenovávat, páč jsme věděli, že posléze půjdou o pár baráků jinam. A je to škoda, byly to fakt nádherný koťata a u nás by se měly líp. ;) Neminulo nás překvápko, když jsme na půdě objevily jedno zhruba stejně starý kotě, ale kotě jiný kočky. Bylo trošku poplašený, protože do tohohle věku mělo zalepený oči, bylo nějaký nemocný, a nebylo zvyklý na nikoho jinýho, než na mámu. Ale byl to šikula, rychle si zvyknul a i když i on měl jít s regánkama pryč, dostal jméno Yoda, protože tak prostě koukal. Fakt to byly šmudlové, všechny tři, já tam naštěstí v tuhle dobu moc nejezdila, tak jsem si nemohla zvyknout, ale babička to stěhování prej obrečela. Nicméně se na ně chodíme dívat, protože zůstaly ve stejný vesnici. Jsou sice daleko hubenější, ale jsou to furt malý frajeři. :)

Yoda v první den nalezení, chudák. :)

Zvířátkof aneb Krmení divoké zvěře

12. srpna 2013 v 19:54 | Ell-e
Další kočičí várka, mohli jste to čekat.
Jo a vlastně i psí.

PampElišky v dešti

30. května 2013 v 16:02 | Ell-e
Safra, tohle moc jako květen nevypadá.. Jediný, co na něj poukazuje jsou ta mláďata..
Tohle je spíš zas fotočlánek, kecy o tom, jak mám zkouškový, chodím do práce a nechávám si vyřezávat zuby, čekejte někdy později.. ;)

Kočky nám lezou ušima!

2. dubna 2013 v 14:55 | Ell-e
Nám ne. Možná tak vám, protože už jsem tu zas s těma kočičíma trojčatama.
Za zmínku stojí zjištění, že Mášenka asi není kočičí slečna, nýbrž kočičí gentleman. Takže to prý bude Mažňák. :D
Nechápu, ty kočky si mění pohlaví, jak se jim zachce.. :D

No a co jinýho bych asi fotila, než to, jak zase chrápou. Nic jinýho neumí. Šťastní tvorové.

Kočky ví, co je dobré

12. února 2013 v 18:15 | Ell-e
A v téhle zimě káply na to, že nejlepší bude, když budou okupovat křesla, gauč a místa blízko topení v obýváku.
Moje řeč.

Zase ty kočky!

18. ledna 2013 v 18:30 | Ell-e
Když vás tady ty čičiny vždycky tak dostanou, tak tu mám další várku. Opět ta tři koťátka, nyní ovšem zas o kousek větší.

Poslední slunce?

4. ledna 2013 v 15:50 | Ell-e
Zase se vracím v čase, ale myslím, že vám to vadit nebude,neboť uvidíte sluníčko.. Jedná se o říjnovou procházku, týden předtím, než nasněžilo, pokud si pamatujete tu říjnovou sněžnou aféru. :) (Takže jsme si vybrali poslední krásnej termín. :))

Tak nejdřív tu máte typickou fotku z našeho dvora.

Tady jde vidět, jak se připravuje na zimu. :)

Náměstí plný veteránů

23. prosince 2012 v 20:05 | Ell-e
Někdy v září/říjnu se u nás na náměstí konal sraz veteránů a tak jsem se tam s jako chlapák s taťkou vydala, přičemž brácha zůstal doma s mamkou a dobrovolně pomáhal s domácností. (To jen jako velká zajímavost.)
Ani si nemyslim, že jsou ty fotky nějak dobrý, jen jsem myslela, že by mohly někomu udělat radost. :)

Slunce září v září

15. prosince 2012 v 18:12 | Ell-e
Takže opět zpětně zveřejňuji fotky, tentokrát ze září.
Co se nadpisu týče, zvolila jsem ho proto, že v ten den bylo opravdu krásně a sami na fotkách můžete vidět nádherně modrý nebe a šťavňatě zelenou trávu. A moje živočichy!

A na začátek novej kousíček do modelčina portfolia. :D

Podzimní koťátka

18. listopadu 2012 v 11:34 | Ell-e
Naše kočička Kaddáfí má konečně zdravý koťátka, tak jí je babička nechala, ať si je jako máma odchová. Je krásný, jak je každý jiný. A i když jsou "jen" tři, tak když řádí, tak to vypadá, že jich je minimálně deset!

Jo a těm naušnicím téměř na každé fotce se nedivte, fotila jsem to, abych měla co poslat kamarádce do jedný jakože soutěže, která se zatím ale nekoná. :D

Radyně

10. listopadu 2012 v 15:47 | Ell-e
Zase jednou doháním, co se dá, takže vítejte v měsíci září.
Je to konec září, den před začátkem semestru, kdy mě rodiče vezli do Plzně, takže 23.9. Rodiče mě (nás) tam vezli, protože mamka chtěla okouknout kolej a tak prostě, kde teď budu žít.
Původně jsem měla slíbenou návštěvu ZOO, ale když už jsme všichni seděli v autě, tak mě podělali a řekli, že se jim tam vlastně nechce. Tak jsme jako kompenzaci navštívili zříceninu hradu Radyně, což je hned vedle Plzně.
A i z tohohle výletu jsem byla nadšená. Fakt to tam bylo pěkný, doporučuji. :)

TEPLO! (Light my fire)

30. října 2012 v 17:30 | Ell-e
Když jsme v červenci grilovali, byla docela kosa a tak jsme se přesouvali ke krbu, abychom se ohřáli. No a strejda to strašně rozfajroval, aby nás údajně odtud dostal zpátky na lavičky ke zbytku hostů grilovačky. :D No, horko to bylo kvalitní, úžasný.
A tak si myslim, že se ty fotky hodí do dnešní kosy, co?
Takže se s nima pěkně zahřejte.. :)

Takhle to vypadalo při startu - králíčci a kuřátka, ňaaam!

 
 

Reklama